ust_logo

Gelin Aksesuarlari Toptan Satış

Sitemizde bulunan görseller temsilidir lütfen toptan alımlar için iletişimi kullanınız Gelin el çiçeği , duvak modelleri , şaç aksesuarları, taç modelleri toptan satın almak için ve en uygun fiyata sizlere ulaştırmak için bizimle iletişim kurun.

 

Toptan Gelin Aksesuarları Nereden Alınır?

Piyasadaki en özel tasarım son moda gelin aksesuarları ünlülerin kulladıkları gelin aksesuarlarını toptan olarak satın almak için doğru adrestesiniz diğer firmalardan farkımız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak kaliteli ve dürüst hizmetin adresi gelinaksesurlari.com.

Gelin Aksesuarlarin sitemizde bulunan aksesuar  modellerinden yada mağazamıza uğrayarak çeşitli gelin aksesurlarını alabilirsiniz.

 

Toptan Satın Alma

Toptan ürün almak istiyen müşterilerimizin iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmaları rica olunur toptan alımlarda iskonto miktarı ürün adet sayısına göre belirlenmektedir. ürün ve adet saysını bildirmeleri ürün fiyat bilgileri sizlere verilecektir hesap numaralarımıza almak istediginiz ürünün toptan kargo bedelini yatırdıktan sonra aynı gün içerisinde adresinize karo ile gönderilicektir ürününüz.

İlgili aramalar: